А это что наш поедет с наркоманом нацистом про мир договариваться? ай-яй-ай..ц.ц.ц

а тот еще думу думает ехать или нет...

Только авторизированные пользователи могут оставлять свои ответы
Дата
Популярность

не поедет
РІШЕННЯ
Ради національної безпеки і оборони України
від 30 вересня 2022 року
Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності
Ураховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів Ради національної безпеки і оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:
1. Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним.

Наркоман лучше чем террорист номер 1 которого разыскивает Гаага

Опять сказочки?

нееее.. гаагский трибунал вердикт вынес..

.