Який процес називають деплазмолізом?

Ира Дмитрук Знаток (295), на голосовании 13 лет назад
A Відокремлення цитоплазми від клітинної стінки в результаті того, що концентрація солей за межами клітини висока, вода виходить із неї.
Б Надходження води у клітину в результаті того, що концентрація солей за межами клітини низька.
В Надходження води у клітину в результаті того, що концентрація солей за межами клітини висока.
Г Відокремлення цитоплазми від клітинної стінки в результаті того, що концентрація солей за межами клітини низька, вода виходить із неї.
Голосование за лучший ответ
Waragog Мастер (1877) 13 лет назад
Деплазмолиз
(от де.. . и плазмолиз) , возвращение протопласта клеток растений из состояния плазмолиза в исходное состояние, характеризующееся нормальным тургором. Д. происходит при перенесении плазмолизированных клеток в воду или гипотонические растворы.