if u don't like me, why should i suffer?

Олег Анискин Знаток (295), закрыт 17 лет назад
love question of the live... what do u think about it?
Лучший ответ
el-el Мудрец (17978) 17 лет назад
I don ' t think nothing about that....just - Love is Blind....
Остальные ответы
kicha Мастер (2436) 17 лет назад
по нашему -не гони придёт твоё мM..F...
Posh Просветленный (28865) 17 лет назад
it's up to you suffer or not because of any reasons. it is not a question of love
smila Искусственный Интеллект (113844) 17 лет назад
Так и не страдай. если не нравишься!Выкинь все из головы and be happy!
Анека Профи (676) 17 лет назад
You shouldn't, if u suffer, it's your choice. It means that person, who doesn't like you, is meaningful for you ))
What "love question of the live" means? Это типа любовный вопрос жизни или что-то другое?