допоожть зробити фотоапарат samsung L200

vitalik biluk Ученик (106), на голосовании 13 лет назад
help!!!допоможіть зробити фотоапарат версії samsung L200....коли включаю фотік, чорний екран і зум не закривається, виключити не годен треба витягнути батарею і він виключається але зум не закривається і знов та сама історія.. .хто поможе дарую 3голоса в контакті [ссылка заблокирована по решению администрации проекта] ...допоможіть плс ...наперед дякую
Голосование за лучший ответ
Вадим Арсентьев Просветленный (32095) 13 лет назад
Отнесите в сервис-центр. Либо надо менять аккумулятор, либо прошивку.