Помогите перевести с русского на англ:)Срочно!

Renata Udina Ученик (219), закрыт 12 лет назад
"Привет,Прости, вчера я отошла, готовила ужин. Тут такая проблема, с завтрашнего дня я начинаю учится, и мне надо высыпаться...Поэтому я смогу заходить в скайп с 4 до 11 вечера. Ты во сколько сможешь заходить в скайп?, если конечно хочешь продолжать общаться дальше.." и второе " я посмотрела твои фото на фэйсбуке ты на фото совсем другой и вообще не похож на себя в скайпе". Спасибо заранее)) я знаю английский, но я боюсь сделать ошибок , и прошу вас перевести это)
Дополнен 12 лет назад
Только мне нужен граммотный перевод, а не с гуглпереводчикп и тд)
Лучший ответ
Владимир Шэуджэныкъо Гуру (2783) 12 лет назад
Hi, I am sorry I had to quit yesterday, I was cooking supper. The problem that I am having is that starting tomorrow I am back at school and I need to be getting enough sleep. So I will be able to get on Skype only from 4 p.m. to 11 p.m. At what time will you be able to get on Skype? if you would like to keep on communicating with me, of course. And another thing, I have looked at your pictures on Facebook - you look quite different from your Skype picture.
Остальные ответы
???? Знаток (294) 12 лет назад
А у меня нельзя символы из английской раскладки добавлять!
Vital Мастер (1587) 12 лет назад
"Hi, I'm sorry, yesterday I walked away, she prepared dinner. There is a problem, since tomorrow I'm starting to learn, and I need to sleep ...So I can go into Skype from 4 to 11 pm. You're in as you can go into Skype? unless of course you want to continue to communicate more .. " and second, "I saw your pictures on the photo you feysbuke very different and not at all like himself in Skype"