Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

мне прислали из Нью Йока--"good job2...вас как хвалили в последний раз?

Роман Просветленный (35914), закрыт 16 лет назад
Лучший ответ
Iggy Мыслитель (5566) 16 лет назад
Мы не работаем на америкосов!
Пользователь удален Мастер (1926) 16 лет назад
you all understand???

From: jaunspeed <2371866>
Sent: Tuesday, 17, 2007 11:49 AM
To: RitaFox
Subject: bb
i want fuck u, i dont care who watches, i dont care if u want me too....or if boy friend dont like it,, i want u pinch nipples hard while i lick ur pussy!!!!u understand

From: eaturass <55507>
Sent: Friday, August 10, 2007 16:39 PM
To: RitaFox
Subject: PISS FOR ME BABY:-))
Oh Rita:-)) Fuck you are a YUMMY looking woman:-)) I woulld love to eatur asshole for u BB and I would LOVE TO SEE YOU PISS FOR ME BB and DRINK IT TOO :-) Please let me know GORGEOUS:-) XXXXXX OOOOOOO BILL MUAAAAAHHH BB