Как сказать по-английски "Это я загрузила это видео. Возможно, это снято в ресторане Дуб, но я не уверена"?Спасибо!

evochka Ученик (98), закрыт 16 лет назад
Спасибо!
Лучший ответ
Пользователь удален Знаток (381) 16 лет назад
I downloaded this video, I guess it was cast in the "Dub" restorant, but I am not sure
Остальные ответы
Pearl Scarl Ученик (189) 16 лет назад
I have uploaded this video. Maybe it was recorded in "Dub" restaurant, but I am not sure.
BlackSugar Мыслитель (8549) 16 лет назад
Its me who dowloaded this video.Probably it was in restaurant Dub,but im not sure.
Republican Профи (858) 16 лет назад
This me downloaded that video. It was probably made in the restaurant "Oak", but I'm not sure.
Оксана Миронова Гуру (2665) 16 лет назад
I have downloded this video. Maybe it was made in restaurant "Dub", but I am not sure.