11 лет назад
от

Допоможіть, потрібен монолог українською. Допоможіть, потрібен монолог з п'єси, українською мовою, чоловічий.

Только авторизированные пользователи могут оставлять свои ответы
Дата
Популярность

Карпенко - Карий, "Хазяїн", монолог Пузиря : Пузир (сам) . Нема вже у мене того духу, що колись: постарів, полохливий став. От приняв від Петьки Михайлова дванадцять тисяч овець, восени чистої прибилі двадцять тисяч, а тривожусь. Нема-нема та й подумаю: а що, як Петька вскочить у злосні! Не такий же й Петро, щоб ускочить, - це ідол в комерції, а тривожусь.. . Постарів, полохливий став!. . Перше йшов за баришами наосліп, штурмом кришив направо і наліво, плював на все і знать ііе хотів людського поговору, а тепер такий пустяк - тривожить! Знову, дочка тілько сказала, що над нею сміялися в гімназії, і мене аж у серце кольнуло. Люде знають про мене більш, ніж я думав.. . Натурально: то з степу не вилазив, а тепер почав між люде виходить, і треба оглядатись, що люде скажуть. І без людей погано, і з людьми погано.. . Не можна инакше (помацав орден) : кавалер! (Пішов.)

Лесь Подеревянский подойдет?