Дисципліна Красномовство.

Наталия Ученик (159), на голосовании 9 лет назад
Переконайте своїх слухачів у справедливості твердження Ф. Прокоповича про те, що "джерелами красномовства є природа, талант, освіта, тренування, наслідування"
Голосование за лучший ответ
Ответомётчик Просветленный (30369) 9 лет назад
Є люди, що від природи талановито, легко формулюють, викладають свої думки. В них, як кажуть, язык хорошо подвешен. Освіта грає також значну роль. І тренування при справах.