Що економічно буде вигіднішим?

Крістіна Казарян Знаток (440), на голосовании 7 лет назад
Підкажіть будь ласка, мені потрібна доставка (250 кг +) 2-3 рази в місяць. Що краще обрати експедиторську компанію, кур*єрську службу чи знайти приватника? Займаємось виробництвом та продажем миючих засобів, і в ідеалі потрібно буде відвантажити замовникам, або ж на склад.

Дякую)
Дополнен 7 лет назад
Подскажите пожалуйста, мне нужна доставка (250 кг +) 2-3 раза в месяц. Что лучше выбрать экспедиторской компании, курьерськие службу или найти частника? Занимаемся производством и продажей моющих средств, и в идеале нужно будет отгрузить груз заказчикам, или на склад.

Спасибо)
Голосование за лучший ответ
Серж Серж Оракул (88256) 7 лет назад
Це новий майдан буде економічно вигіднім.