Забыл пароль от майнкравт аккаунта на mojang.com

Псевдонимыгыгы Знаток (427), на голосовании 7 лет назад
Забыл пароль от аккаунта.
Reset Password

If you've forgotten your password you can enter your e-mail and we'll send out instructions on how to reset it.
Тут строка для эмэйла

If you no longer have access to the e-mail address tied to your account you can request to change it by passing a security challenge.

If you use a username to log in (instead of an email address), you're using an outdated account. Check this help article for instructions on how to reset your password.

Я ввожу эмайл и пишет вот что:
If there is a Mojang account registered to ЭМЭЙЛ we have sent instructions for how to reset your password. Thanks!

Письмо не приходит пробовал и вчера и сегодня. Что делать?
Помогите аккаунт нехочу потерять!
Голосование за лучший ответ
КАСЫМ Мыслитель (5947) 7 лет назад
Квадратные штаны и голова
Даша пославскаяУченик (199) 4 года назад
Ты о чем вообще?
Ярослав Мартьянов Ученик (158) 7 лет назад
попробуй к сапортам а пока играй на пиратке