Встановіть відповідність між ландшафтами та районами їх поширення на території України.

Sana lest Знаток (255), на голосовании 7 лет назад
Встановіть відповідність між ландшафтами та районами їх поширення на території України.
1 моренно-зандрові та долинні
2 сухостепові сопкові підгірні
3 лісостепові та лучностепові розчленовані
4 середньостепові схилові-височинні

А Полтавська рівнина
Б Подільська височина
В Придніпровська низовина
Г Північнокримська низовина
Д Поліська низовина
Голосование за лучший ответ
♫…Минор…♫ Мудрец (12380) 7 лет назад
пiська
Sana lestЗнаток (255) 7 лет назад
Детальна та конструктивна відповідь.
♫…Минор…♫ Мудрец (12380) не знаю украинский)
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144916) 7 лет назад
Цю мову ми, москалі, яких потрібно на ножі або на гілляку, не розумієм.
Пишіть, будь ласка, на російскомовному сайті російською мовою!
Вы находитесь на РУССКОЯЗЫЧНОМ сайте, а у нас государственным является русский язык, так что пишите на нём.
В отличие от укромовы, которую тут понимают единицы, русский язык понимают все.

1-Д