1) У прямокутному трикутнику MDS катет DS дорівнює 28 см, кут D дорівнює 60о. Знайдіть гіпотенузу DM. 2) У трикутнику А

oxana voronko Ученик (242), на голосовании 6 лет назад
1) У прямокутному трикутнику MDS катет DS дорівнює 28 см, кут D дорівнює 60о. Знайдіть гіпотенузу DM.

2) У трикутнику АВС відомо, що кут С дорівнює 90о, кут А дорівнює 60о. На катеті ВС позначили точку D так, що кут BDA дорівнює 120о. Знайдіть катет ВС, якщо AD = 12 см.

3) Доведіть рівність прямокутних трикутників за висотою, проведеною з вершини прямого кута, і одним з відрізків, на які ця висота ділить гіпотенузу.

4) Чи існує трикутник МРК, у якому кут М дорівнює 75о, кут К дорівнює 61о, РК = 28 см, МР = 30 см?

5) Чи існує трикутник МNТ, у якому кут N дорівнює 98о, MN = 12 см, МТ = 10 см?

6) Чи може найменща сторона трикутника лежати проти кута 69о?
Голосование за лучший ответ
александр савельев Мудрец (16316) 6 лет назад
1)угол М 60, то угол М 30, против него катет 28, значит равен половине гипотенузы, то гипотенуза 56