Помогите пожайлуста!!! Очень нужно
1. Правильним є твердження, що північна межа Українського Степу проходить поблизу міста:
а) Черкас; б) Сімферополя; в) Кременчука; г) Луганська.
2. Укажіть правильне твердження щодо Українського Степу:
а) у його північній частині коефіцієнт зволоження більший за 1;
б) північна межа Степу збігається з північною межею Причорноморської низовини;
в) поверхня зони в основному нахилена на південь;
г) найпоширеніші ґрунти Степу — каштанові.
5. Укажіть назву річки, яка повністю протікає в межах Українського Степу:
а) Сіверський Донець; б) Кальміус;
в) Дунай; г) Південний Буг.
6. Укажіть назву найдавнішого природного заповідника Українського Степу:
а) Асканія-Нова; б) Єланецький степ;
в) Чорноморський; г) Український степовий.
укропушка это надо до петюни или в раду там шибко грамотные у вас