Помогите с украинским ) 9 класс

Вправа 10, не могу понять, какие слова нужно исправить) Задание поняла, но не могу почему-то, помогите пожалуйста

Коли я прочитав оповідання, мені не сподобався його головний герой. Коли ми вирушили в похід, нам усміхалося сонце. Чим далі читаєш роман "Чорна рада", тим напруженіше стають події. Відкривши очі, я побачив, як у вікно ллється яскраве сонячне проміння. На протязі короткого часу новина розповсюдилась по всьому місту. Ми зробимо свою справу при будь-яких обставинах.