5 лет назад
Потрібна допомога в питаннях.
. 1. Підготуйте «Словничок з фахового мовлення», запишіть 10 слів з майбутнього фаху в алфавітному порядку (опрацюйте навчальну літературу, журнали і газети), дайте їм тлумачення (за тлумачним або термінологічним словником).
2. Перепишіть слова, ставлячи, де потрібно, апостроф. Поясніть його вживання.
Об/єктивний, св/ятковий, тьм/яний, бур/ян, Лук/ян, торф/яний, п/ятірка, солом/яний, пів/ящика, пів/Глухова, цв/ях, моркв/яний, перед/ювілейний, дит/ясла, зор/яно, розм/якнути, надвечір/я, р/юкзак, довір/я.
Только авторизированные пользователи могут оставлять свои ответы
Дата
Популярность
Поверь мне, тут с ивритом и суахири проблемы.