Помогите с английским???

Арина Селивёрстова Ученик (100), на голосовании 1 день назад
One example are the San of the Kalahari Desert, who 2) . (live) in parts of southern Africa since around 25,000 BC. Typically, nomads 3) ... (lead) a simple life.
Голосование за лучший ответ
Нига Нигерия Знаток (382) 1 месяц назад
Here is the corrected text: "One example is the San of the Kalahari Desert, who live in parts of southern Africa since around 25,000 BC. Typically, nomads lead a simple life."
SvyatYT YT Гуру (2893) 1 месяц назад
1p 2e 3n 4d 5o 6s 7u 8p 9i 10d 11o 12r 13u
Asterisk Мыслитель (7038) 1 месяц назад
Плохо видно. Напечатай-же текст!