Сигмарь Хз
(271),
на голосовании
2 дня назад
# Protection radius of block (radius of 64 -> 129 x 129 region) # Set y_radius to -1 if you want it to protect from sky to bedrock. If this doesn't appear to work set it to 256. # y_radius must be -1 if you are allowing the region to be merged ("allow_merging" option) x_radius = 20 y_radius = 0 z_radius = 20 как сделать так чтобы высота была тоже 20 блоков, а не как выше написано от скалы до неба
# Set y_radius to -1 if you want it to protect from sky to bedrock. If this doesn't appear to work set it to 256.
# y_radius must be -1 if you are allowing the region to be merged ("allow_merging" option)
x_radius = 20
y_radius = 0
z_radius = 20
как сделать так чтобы высота была тоже 20 блоков, а не как выше написано от скалы до неба