как можно закончить неформальное письмо на английском языке?

Анастасия А Ученик (159), закрыт 14 лет назад
на пример best wishes , all the best ...еще варианты?
Лучший ответ
Amateur Мудрец (11464) 14 лет назад
1 Bye for now and I hope to hear from you again.Say hi to everyone 2 Take care care and be safe. Keep in touch. Lots of hugs 3Well, I think that's all for now. Give my best regards to everyone.Write soon
Остальные ответы
Alice in W. Мыслитель (6521) 14 лет назад
keep in touch - будь на связи, не теряйся

take care of your pretty self - береги себя, любимого/любимую; )

или просто - Your Anastasia (твоя....)