Как позвонить из Украины в Россию по стационарному телефону?

Soul Tiger Профи (758), закрыт 12 лет назад
Чур, по мобильному не предлагать звонить! хД
А код страны у нас какой?
Лучший ответ
юрий дидык Высший разум (107312) 12 лет назад
Щоб викликати абонента в м. Вологда (Росія) , слід набрати 0 – 0 – 7 – 817 - номер телефону абонента, що викликається, де:

0 – 0 – префікс виходу на міжнародну телефонну мережу;

7 – код Росії;

817 – код м. Вологда.

Перед тим, як Ви почнете з’єднання, перевірте, будь ласка, номер.

З’єднання встановлюється через декілька секунд. Тривалість розмови відлічується автоматично з моменту відповіді абонента, що викликається, до моменту покладення слухавки одним з абонентів.

Для замовлення розмови наберіть номер: 0-191 (0-192, 0-193, 0-194, 0-195).

За довідками щодо порядку отримання послуг міжнародного телефонного зв’язку можна звертатися за допомогою до телефоністів комутаторних залів ВАТ “Укртелеком”.

Остальные ответы
Руслан :) Мудрец (11410) 12 лет назад
007 код города и телефон нужного абонента

00 - выход на международную линию
7 – код России
Екатерина Гуру (3476) 12 лет назад
007 + код города ( 495 - Москва) + номер телефона