Домоможіть вирішити задачу з правової статистики

Даша Милентьева Ученик (155), закрыт 12 лет назад
У М. області у 2001 р. було зареестровано згвалтувань: січень-8, лютий-9, березень-15, квітень-16, травень-22, червень-13, липнь-15, серпень-11, вересень-22, жовтень-11, листопад-13, грудень-9. Дайте характеристику сезонним коливанням цього виду злочину з визначенням факторів, що впливають на зазначену тенденцію.
Лучший ответ
Незнакомка ))) Гений (96697) 12 лет назад
Это единственный предмет который я до сих пор терпеть не могу... Сорри..