Укр-мова

нужно написать текст 5-6 речень с таких слов:диалог, олень. арахіс .питання. помилка .простий. вимова. глядач. черговий.

можно вибрать слова

Дополнен

если легкотня отвечайте если не легкотня не отвечайте ..если не знаете не пи*дите

Діалог - двосторонній обмін інформацією (розмова, спілкування) між двома людьми в вигляді питань та відповідей

В рік жде чоловік на оленя, але вже з кресом в руці, бо боявся пімсти оленя (українська народна казка «Насмішливе слово») .

В світі арахісом засаджено близько 15 млн га, в основному в Індії, Китаї і США.

Пишете статтю про суперечливе питання - намагайтеся відобразити всі точки зору.

В процесі роботи бухгалтер може допустити помилки, які завжди необхідно виправляти.

Висока культура усного мовлення передбачає правильність слововжитку, граматичних форм, вимови й наголосу, а також уміння користуватися всіма виразовими засобами
.
Актриса з кожною новою сценою все більше захоплювала глядача, скоряла його своїм талантом, своєю правдою, своєю простотою

Ух, легкотня.