who speaks english here?

Пользователь удален Знаток (265), закрыт 17 лет назад
Дополнен 17 лет назад
if you do and you dont mind leave me your hotmail if you got one
Лучший ответ
ice_cool Гуру (3287) 17 лет назад
I do (pretty well)
My mail is"ruspolina@yahoo.com"
I`m in the USA
Остальные ответы
Maxime Esprit Fort Мыслитель (8981) 17 лет назад
Well, I do. You can send me an e-mail to blogbot at mail.ru, and I'll respond with my MSN address then.

C ya!
Eddy737 Профи (939) 17 лет назад
If you will suck my dick... do you whant this??..
Hohkeppel Профи (926) 17 лет назад
I do. However, I have no email account in hotmail - why necessarily hotmail? You can drop me a line at hohkeppel@mail. ru if you feel like it. Cheers!
Александр Бахтин Мастер (2120) 17 лет назад
hi! i do, & I'm in USA now. my e-mail is right above my message, so if you want to leave me a message - go ahead!