як побудувати піраміду біомаси озера,ящо відомо,що суха маса становить у продуцентів 10 г/м2, вторинних консументів- 3

Юлія Лускань Ученик (176), на голосовании 13 лет назад
г/м2. Чи може піраміда мати вузьку основу, порівняно з наступним кормовим рівнем?
Голосование за лучший ответ
Ангелина Воробьева Ученик (32) 13 лет назад
аааа, блін, тоже сижу думаю над цією задачою! хто небудь підскажіть!
Светлана Устинова Ученик (117) 9 лет назад
Піраміда біомаси будується у довільному масштабі. Іноді (у випадку інтенсивного розмноження продуцентів) піраміда може мати вужчу основу ніж, вищий трофічний рівень.
АнастасіяГлоба Глоба Ученик (121) 9 лет назад
Побудуйте піраміду біомаси озера, якщо відомо, що суха маса становить у продуцентів 100 г/м^2, первинних консументів — 10 г/м^2, вторинних консументів — 3 г/м^2 . Чи може піраміда мати
вузьку основу, порівняно з наступним кормовим рівнем?