Помогите решить задачи по планиметрии. Буду очень благодарна.

Максименко Анна Знаток (354), на голосовании 12 лет назад
Дополнен 12 лет назад
Завдання 1
Діагоналі трапеції ABCD (AD||BC) перетинаються в точці О. Знайдіть довжину основи ВС трапеції, якщо AD = 24 см, АО = 9 см, ОС = 6 см.

Завдання 2
З вершин B і D прямокутника ABCD до діагоналі AC проведені перпендикуляри BE та DF. Відстань між точками E та F дорівнює 24 см, а BE=16 см. Обчисліть площу прямокутника, у см2.

Завдання 3
Два кола, довжини яких дорівнюють 4π см і 25π см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між центрами цих кіл (у см) .