Перевод от казахского на русский плизз!
Дополнен Дополнен
Арал онiрiнiн топырагы азып тозды. Тутас коныстар кирап, канырап калды. Ен бастысы балалар сумдык кайгы- касiреттiн курбанына айналуда. Жергiлiктi халыктын арасында катерлi iсiк, тумау, сузек сиякты жукпалы аурулардын саны артуда.
Арал тенiзiнiн касiретi жалпы улттык проблемага айналды.
Курып бара жаткан Аралга камкорлык - аркiмнiн азаматтык кемелдiлiгi мен ар- ожданынын iсi.
И еще пару слов, как переводится на казахски "птица фазан". Птица-кус, а фазан как переводится?
улицы
простите мой папа мог бы перевести, он сейчас на работе (