Де знаходиться біле море
Дай дурному богу молитися то він ще собі голову розібє
Белое море — Википедия
ru.wikipedia.org/wiki/Белое_море
Бе́лое мо́ре (до XVII века Студёное, Соловецкое, Северное, Спокойное, Белый залив) — внутреннее море на севере европейской части России, ..
ыыы.. . ну как сказать.. . за этим углом налево, через 2 км направо, там гугл и спрашиваешь у гугла он тебе отвечает: "Добудь мне, добр молодец зуб дракона, я тебе отвечу" А дальше википедия в помощь, где водяться драконы, качаешь майн, делаешь меч, берешь 3D принтер, меч распечатываешь, идешь к дракону
Море було відомо новгородцям принаймні починаючи з XI століття. Море мало велике значення для торгової навігації , а навколишні ліси були багаті хутровим звіром, тому ці місця швидко розвивалися . Одним з найбільш ранніх поселень поблизу узбережжя стали засновані в XIV столітті Холмогори на Північній Двіні . Звідти в 1492 році в Данію відправився торговий флот, навантажений зерном і має на борту послів Івана III, позначаючи поява першого російського міжнародного морського порту.
Першим іноземним кораблем, який прибув в Біле море, був англійський корабель Едуард Бонавентура під командуванням Річарда Ченслора . Разом з двома іншими кораблями під командуванням Х'ю Уіллобі вони шукали північний шлях до Індії. Експедиція була споряджена королем Едуардом VI і групою з близько 240 англійських купців і була уповноважена встановити торговельні зв'язки . Кораблі Уіллобі були розділені в море , і два з них разом з главою експедиції загинули за нез'ясованих обставин . Однак кораблю Едуард Бонавентура вдалося увійти в Біле море і досягти Холмогори, звідки Річард Ченслор їде в Москву до царя Івана Грозного . Повертаючись з Росії в 1554 році , Ченслор віз докладний опис Москви і Російської Півночі , які були маловідомі Європі , а також лист царя з побажанням встановити з Англією торговельні відносини . В Англії засновується Московська компанія, метою якої була торгівля з Росією по Білому морю .
Слідом за англійцями пішли й голландці , і незабаром Холмогори перетворилися на важливий пункт торгівлі хутром і рибою. У місті як іноземцями, так і російськими створювалися лавки і торгові факторії . У порту була побудована фортеця, яка витримала облогу польсько - литовського війська в 1613 році. Збільшення вантажообороту призвело до перевантаженості порту, який стояв на річці , і отже мав обмеження по тоннажу і осаді судів. У результаті в дельті Північної Двіни в 1584 році виникає місто Нові Холмогори, пізніше перейменований в Архангельськ.
До початку XVIII століття через Біле море проходило більшість російських торгових маршрутів, однак це було не дуже зручним, оскільки Біле море більше півроку покрито льодами . Після заснування Санкт -Петербурга потік товарів істотно скоротився, основні морські торгові шляхи перемістилися на Балтійське море . З 1920 - х років більшість перевезень були відволіканням з Білого моря в незамерзаючий порт Мурманськ, розташований на березі Баренцева моря