Помогите решить правознавство?

Луна Милославская Ученик (132), на голосовании 9 лет назад
О 22 годині Уткін та Кирєєв зустріли біля переїзду залізниці Волкову, яка
була у стані сильного алкогольного сп’яніння. Скориставшись цим, вони відвели
потерпілу до скирти сіна і там по черзі вступили з нею в статевий зв’язок. Після того
залишили її на місці й прикрили сіном, а самі пішли. Близько 23 години Волкова
опритомніла і зібралася додому, але заблукала, вийшла на болото і потонула.

Вирішіть питання про
відповідальність Кирєєва та Уткіна.
Голосование за лучший ответ
дядя Федор Искусственный Интеллект (274236) 9 лет назад
Вы шо, хохлы поганые, зовсим краев не бачите? Ступайте зараз до своих правознавцив, чи до майдану ...