За якою ознакою об’єднанні наступні споруди ?

SOS!so4ka SeRdLi4ka Ученик (200), на голосовании 5 лет назад
Будинок з земноводними у Харкові (1912-1913 рр.) , арх. О. М. Гінзбург,
головний корпус гірничого училища у Катеринославі (1898р., арх. О. М.
Бекетов), залізничний вокзал у Ковелі (1901р., арх. О. М. Вербицький),
будинок з химерами у Києві ( 1902р., арх. В. В. Городецький), ощадна каса в
Чернівцях (1901р., арх. невідомий)

Хелп, кто знает)

П. С, нужен полный ответ, ответ в стиле: стиль (модерн) не подходит.
Заранее Спасибо))
Голосование за лучший ответ
Antipod Мастер (1456) 5 лет назад
Для тех, кто так ничего не понял прилагаю фото. Прошло три года, а понимание не пришло.