Будинок з земноводними у Харкові (1912-1913 рр.) , арх. О. М. Гінзбург, головний корпус гірничого училища у Катеринославі (1898р., арх. О. М. Бекетов), залізничний вокзал у Ковелі (1901р., арх. О. М. Вербицький), будинок з химерами у Києві ( 1902р., арх. В. В. Городецький), ощадна каса в Чернівцях (1901р., арх. невідомий)
Хелп, кто знает)
П. С, нужен полный ответ, ответ в стиле: стиль (модерн) не подходит. Заранее Спасибо))
головний корпус гірничого училища у Катеринославі (1898р., арх. О. М.
Бекетов), залізничний вокзал у Ковелі (1901р., арх. О. М. Вербицький),
будинок з химерами у Києві ( 1902р., арх. В. В. Городецький), ощадна каса в
Чернівцях (1901р., арх. невідомий)
Хелп, кто знает)
П. С, нужен полный ответ, ответ в стиле: стиль (модерн) не подходит.
Заранее Спасибо))