Помогите с английский, пожалуйста!!

Николаева Стефания Ученик (51), на голосовании 10 месяцев назад
Голосование за лучший ответ
Joseph Гений (62546) 11 месяцев назад
2 were the projects made 3 he succeed in making his project 4 was published last year 5 was the cake shared 6 wasn't Sue allowed out last week 7 greetings were sent to Susan in advance 8 wasn't my bike fixed yesterday 9 questions were asked during the interview 10 couldn't he get in