Как произносить например: love -лав
Do, yes, l get £10 a week. I spend it 2)on my mobile phone, CDs and the cinema. My Mum gives me extra money if l help her out around the house though.
Ду ес. Ай гет тен паундс э уик. Ай спенд ит он май мобайл фоун, сидис, энд ве синема. Май мам гивс ми экстра мани иф ай хелп хёр аут эраунд ве хаус тоут
там же написано - лове
ду, ес, ай гет тен паундс э вик. ай спэнд ит 2)он май мобайл фоун, сидис энд зэ синема. май мам гивс ми экст[p]а мани иф ай хелп хё[р] аут э[р]аунд зэ хаус то