Мне вот интересно, а есть сатая?

Alexander Gorunov Мудрец (16955), открыт 2 недели назад
2 ответа
В Искусственный Интеллект (109403) 2 недели назад
Есть статуЯ

,,,
Статьи за сепаратизм в СССР к Горбачёву ,Ельцын и другим сепаратистам в Уголовном кодексе в Прокуратуре Советского Союза не нашли , а у Англичан нет Уголовного Кодекса ;)))
Alexander GorunovМудрец (16955) 2 недели назад
так Украинская ССР с 1917-ого года существует был такой В.Н. Шахрай он у низ главный был и армия у них своя была украинская там была
В Искусственный Интеллект (109403) Alexander Gorunov, Была Российская Империя а в ней не было никаких административных линий вс названиями Республика до 1917 года. Николай второй передал власть Брату Михаилу, а тот передал Временному правительству , для создания парламента в Единой многонациональной парламентской республике. В 1917 году , когда было Веременное правительство (4 состава аж было , потому, что саботировали создание парламента,и вели сепаратистские переговоры с иноземцами и иностранцами) и ПетроСовет был... И была не гражданская война, а выгоняли иностранные окупационными корпуса : немцы не вышли ещё, французы окупированной Крым, англичане Кавказ, Туркестанский округ, и Север от Мурманска до Урала; Штаты всю Сибирь от Камчатки до Урала, японцы Дальний Восток до Байкала .
Alexander GorunovМудрец (16955) 2 недели назад
Это письмо житомирских партизан Гитлеру (1943 год)⁠⁠ в то время о русофобии и речи быть не могло

.ГІТЛЕРОВІ — ПОСІПАЦІ, СКАЖЕНОМУ СОБАЦІ
КОБЕЛЬ тебе зачинав, а сука сплодила, на білий світ пустила.
Ото-ж скурвий сину, (осиновий кіл тобі в спину) прописуєм, що ми живі та здорові, як ті дуби у діброві, кланяємось тобі голим задом і просимо вас поцілувать в сраку нас.
А вже, своїм чередом, покропим передом, щоб ти розуму набирався, щоб т из нами не тягався, ТА ЩЕ ПОБАЖАЄМ ТОБІ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ, СТО БОЛЯЧОК У РЕБЕРЦЯ, СТО ЧОРТІВ У ТВОЮ ПЕЛЬКУ, ЩОБ ТИ ШВИДШЕ ЛІГ В ЗЕМЕЛЬКУ, В ОСИКОВИЙ ГРОБ, ТА Й МАТЬ ТВОЮ В‘ЙОБ!
В Искусственный Интеллект (109403) Alexander Gorunov, Про так называемую русоненавистническую политику и сепаратизм от английских агентов, которые распространялись в Российской Империи с 1950-1960 годов я упоминал выше. Ищите информацию сами, ссылок не даю, интернет зачищают ;))
Alexander GorunovМудрец (16955) 2 недели назад
А вже ти зграю свою скликав. А вже ти руки криваві потирав, нахвалявся, чорним душам присягався: «Я пошлю на схід вояків-арійців. Я розіб‘ю партизан, розвію, чорним попілом села покрию, кров‘ю людською упю‘ся та й повеселюся. Тай пошлю я машини і танки, щоб дали ворогам прочуханки. А для більшої рації – ще підкину й авіації. Отоді в тилу буде мирно та тихо. А тебе, людожере, спиткало лихо.
Alexander GorunovМудрец (16955) 2 недели назад
ЯК ВОДИ З МОРЯ НЕ ВИПИТИ, ЯК ВІТРУ В ПОЛІ НЕ СПИНИТИ, ТАК І НАС ПАРТИЗАН, ХОЧ СКАЗИСЯ, ХОЧ СТО РАЗІВ НАВКОЛО ОБКРУТИСЯ. – НЕ ЗДОЛАТИ ТОБІ НАС, НЕ РОЗВІЯТИ БО МИ Є МЕСНИКИ НАРОДНІ, ЗАХИСНИКИ БЛАГОРОДНІ. І НЕ ЗЛЯКАЮТЬ НАС НІ МАШИНИ ТВОЇ НІ ТАНКИ, бо є для них партизанськи приманки. Сами їх готуєм, непрошених гостей чатуєм. Їдуть вони на машинах і вибухають на партизанських мінах. Всім їм отут надходить капут! Бо вояки твої — арійці не заслуговують на інші гостинці. А ще потішили нас, партизан, твої літуни. Над лісами гасали, бомби з юнкерсів скидали. І бомби й батальоні міни кожної днини. Є вилики втрати, бодай не збрехати. У нашої баби Насті дві курки вбито зозулясті.
Біля дирявого моста приблудній корові одбито хвоста.
наведено жах на болотяних жаб.
Хоч вір, хоч ні, а так було усі дні.
Alexander GorunovМудрец (16955) 2 недели назад
КОБИЛЯЧА ТВОЯ ГОЛОВА! НЕ РОЗУМ У НІЙ, А ТРАВА. ТИ, СВИНЯЧЕ ВУХО, НАШОЇ РАДИ ПОСЛУХАЙ. У першу чергу не вір генералові авіації КІЦІНГЕРУ, не вір ні трохи й рейхском сарозі України КОХУ. Надсилають вони тобі депеші, надсилають листи, щоб брехню свою замести. АДЖЕ ДОЛОЖИЛИ, ЩО ПАРТИЗАН ПЕРЕБИЛИ. А МИ НА ВСІХ ВАС ПОЛОЖИЛИ. У тебе вже й так скоро лопнуть вуха, колиб хто підслухав, які вісті йдуть з фронту і тилу – хоч від разу лягай у могилу.