ХИМИЯ СРОЧНО ПОМОГИТЕ

Хаха смешно Ученик (81), открыт 3 недели назад
І. Репродуктивне питання. Пояснити і показати на прикладах, як змінюються окисно-відновні властивості сульфідної, сульфітної та сульфатної кислот.
ІІ. Розв’яжіть задачу. До розчину арґентум нітрату масою 85 г (ω(AgNO3)=20%) долили розчин хлоридної кислоти об’ємом 16,6 мл (ρ=1,1; ω(HCl)=20%). Обчислити масову частку речовини в добутому розчині.
0 ответов