Помогите с английским

Егор Химич Ученик (97), открыт 1 неделю назад
▫️ You have received an email message from your English-speaking pen-friend Donna:
From: Donna@mail.uk
To: Russian_friend@oge.ru
Subject: Family
... I've got a large family. I love my parents and I often visit my relatives.
... What family have you got? What kind of relationship do you have with your parents? Do you
like visiting your grandparents?
минимум 120 слов
1 ответ
Opium Мыслитель (7926) 1 неделю назад
Subject: Re: Family

Hi Donna,

Thanks for your email! My family is small – just my parents, my sister Anya, and me. We're close, though we bicker sometimes. My parents are very supportive. I love visiting my grandparents; their house is always warm and welcoming, filled with stories and delicious food. We try to visit every few months. Do you have any siblings? Tell me more about your family!

Talk soon,

[Your Name]
Егор ХимичУченик (97) 1 неделю назад
тут не 120 слов(
Opium Мыслитель (7926) Егор Химич, ща сделаю