Чи можна отримати карту поляка, якщо є родичі громадяни Польщі ?

миша лытко Ученик (155), открыт 3 дня назад
3 ответа
Gbgjk Hhklt Знаток (338) 3 дня назад
Отримати Карту поляка може будь-який громадянин України та інших країн СНД, за умови, що принаймні один з батьків, дідусь чи бабуся, а також обидва: прадід і прабабуся були польської національності або мали польське громадянство. Діти до 18 років отримують карту поляка на підставі Карти поляка батька.
Татьяна Ильченко Гуру (2500) 3 дня назад
это что за тарабарщина? на человеческий можно перевести?
Vycheslav Просветленный (21664) 3 дня назад
Ты на польский сайт этот вопрос задавай, не думаю что на русскоязычном присутствует много польских граждан.