Помогите "ЧАЙНИКу"
Я ЧАЙНИК в програмировании помогите
1. В двовимірному масиві А[1..10,1..4] знайти найбільший елемент і його номер.
2. За результатами роботи оформити звіт з заголовками контрольної роботи, текстом програми і роздрукованими результатами розрахунку. Дані для розрахунку задавати самостійно, дотримуючись змісту завдання.
Я вообще в этом "нолячий"
это самостоялка по информатике я на 2 курсе в универе
роботу надо делать в pascal или в тетраде сказали если нет паскаля
А ты не мог бы мне условие написать на русском языке) Из того, что я смог понять, программка довольно простая...