Игра Bloodrayne 2 не запускается. выскакивает табличка: Cannot create hardware vertex processing device. Please checkwith your hardware manufacturer to make sure that your video card indeed has hardware vertex processing. file: rendd3d.cpp line: 3156 что сделать чтоб пошла таки игра????подскажите пожалуйста....
Игра Bloodrayne 2 не запускается.
выскакивает табличка:
Cannot create hardware vertex processing device. Please checkwith your hardware manufacturer to make sure that your video card indeed has hardware vertex processing.
file: rendd3d.cpp
line: 3156
что сделать чтоб пошла таки игра????подскажите пожалуйста....