Выходит такая табличка: Не удалось запустить игру. The version of the game you are running is incompatible with your user data.Please update your game via the game launcher.
А в ланчер вообще не заходит,говорит менеджер скачать,а менеджер не скачивается!
Не удалось запустить игру.
The version of the game you are running is incompatible with your user
data.Please update your game via the game launcher.