Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиВКонтактеИгрыЗнакомстваНовостиКалендарьОблакоЗаметкиВсе проекты

i have a boyfriend..but i really like his brother

Пользователь удален Ученик (97), закрыт 17 лет назад
im going out with a guy( on nikakoy sport nelubit...i voobshe kakoy-to leniviy)..i am way stronger than him, he smokes alot)..and then he invited me to come and meet his mum...and there was his brother..and his brother is everything what i like about guys(he is totally my type....he is into sport..and he is handsome(strong)and im falling for him...so please tell me what to do...i know he likes me 2...but i just want to know what to do...when my boyfriend is beying a total idiot..to my friends and all that
xxx atomic kitten masha
Дмитрий Мастер (1668) 17 лет назад
Если братья-близнецы,то какая разница? А характер можно и поменять
Катюшка Мастер (1484) 17 лет назад
Go to the brother. But be explained with boyfriend more softly!
S*** (darkhorse@mail.ru) Профи (999) 17 лет назад
nice story!
I wish you get his brother and get rid of your idiot-boyfriend :)
Александддр Волков Гуру (3975) 17 лет назад
Бросай бойфренда и иди к бразеру,а вообще мы в России живем и по-русски общаемся!
Пользователь удален Знаток (368) 17 лет назад
не парься-по этому поводу и выберитого кого действительно любишь.Ведь сердце не обманешь,,ты просто не сможешь остатся с твоим парнем если никакой любви для него от тебя нет.Не думай ,что сделаешь больно своему парню...Если он действительно тебя любит,то отпустит.ТОЛЬКО ОДУМАЙ ХОРОШЕНЬКО ПЕРЕД ТЕМ КАК ВЫБРАТЬ ОДНОГО ИЗ ДВУХ.Желаюудачи!
Александра Знаток (401) 17 лет назад
Согласна с Александдддром Волковым :)
Похожие вопросы