Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

Помогитп с сочинением по английскому

xleb bulochkin Ученик (102), на голосовании 3 дня назад
Куда я хожу в свободное время 70 слов только нормальные сочинения для 7 класса
Голосование за лучший ответ
Андрей Алохин Профи (936) 1 месяц назад
In my free time, I enjoy visiting various places. One of my favorite spots is the local park, where I often go for walks and enjoy nature. I also like to visit the library, as I am an avid reader. The coffee shop is another go-to place, perfect for relaxing with a good book or meeting friends. On weekends, I occasionally explore museums or go to the cinema to watch the latest films. Each of these places brings me joy and helps me unwind.