Как установить Windows на Macbook?

Точнее не как установить, а какие ограничения могут встретиться при её использовании на устройствах Apple? Обязательно ли при этом оставлять MacOS, будут ли работать все устройства? Будут ли какие-то другие ограничения?

Вам неабходна стварыць новы macOS з патрэбнымі вылучыце і пераўсталяваць macOS. Абмежаванне ў выкарыстанні прылад Apple могуць быць розныя, такія як дазволы, блакіроўкі пэўных праграм і іншае. Але ў вас ёсць варыянты з macOS, і ўсе прылады працаваць могуць, але вам давядзецца паспрабаваць больш належным чынам выкарыстоўваць MacOS.

А нахера это делать?
Или на великолепной и крутой Макоси нет такой элементарщины как Виртуальная Машина?
Пичалько...