Сервисы в интернете

Что это значит???Помогите!!!his is the mail system at host fallback4.mail.ru.I'm sorry to have to inform you that your m

Помогите!his is the mail system at host fallback4.mail.ru.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<noreply@fotostrana.ru>: host mx.yandex.ru[93.158.134.89] said: 451 4.5.1 The
recipient <noreply@fotostrana.ru> has exceeded their message rate limit.
Try again later. (in reply to end of DATA command)

Reporting-MTA: dns; fallback4.mail.ru
X-mPOP-Fallback_MX-Queue-ID: 8AE232383003
X-mPOP-Fallback_MX-Sender: rfc822; katrinn-08@mail.ru
Arrival-Date: Sat, 26 Jun 2010 15:00:56 +0400 (MSD)

Final-Recipient: rfc822; noreply@fotostrana.ru
Original-Recipient: rfc822;noreply@fotostrana.ru
Action: failed
Status: 4.5.1
Remote-MTA: dns; mx.yandex.ru
Diagnostic-Code: smtp; 451 4.5.1 The recipient <noreply@fotostrana.ru> has
exceeded their message rate limit. Try again later.

Не доставлено.

Я с сожалением должен сообщить Вам, что ваше сообщение не могло быть доставлено одному или более получателям. Это приложено ниже.

Для дальнейшей помощи, пожалуйста пошлите почту <начальнику почтового отделения>

Если Вы действительно столь хотите доставить сообщение, пожалуйста примите к сведению проблемы. Вы можете
удалить ваш собственный текст из приложенного возвращенного сообщения.

Система почты