Юридична допомога потрібна

Іван Кімнатний Ученик (159), закрыт 13 лет назад
У мене така ситуація:

В ЕКО маркет я зайшов з сумкою, охоронець до мене підійшов і сказав, що я зобов"язаний покласти її до камери схову, бо на дверях є позначка( Перекреслена сумка в червоному кружочку). Я знаю, що за статею 1024 я не зобов"язаний здавати речі до камери схову, на що вони мені відповіли, що вони срать хотіли на мою конституцію, вона їх не годує і попередили, що якщо я не здам сумку, мене не пустять до магазину. Підскажіть, що в таких ситуаціях робити. Як можна уникнути здачі сумки до камери схову
Лучший ответ
Богдан Александрук Ученик (237) 13 лет назад
А ти прямо такий принципіальний, що б сумку не здати? Всі здають, тому можна і здати її. А можливо Ви в неї маєте намір щось вкрасти????