А если материться на английском языке - модератор вычислит и удалит? Ну или накажет?

Пользователь удален Гуру (3500), закрыт 16 лет назад
Лучший ответ
Ange de la Passion Профи (774) 16 лет назад
а ты лучше на китайском. меньше вероятности :))))
Остальные ответы
Вечно молодой Гуру (3811) 16 лет назад
No pensa che questi minchione capishe tutto
TehnoiD Мыслитель (6190) 16 лет назад
You English bastard , fuck-up, cleaner of outhouses, cheap whore,masturbate, fucking, I'll be damned, liking to fuck, asshole, to beat the shit out of. There's always someone smarter than you, head of penis, cunt, rubber, fucked out, queer, motherfucker, sissy, shitting, Suck my prick, Go to hell, bullshit, I'll kick your ass if you give me any shit.-----------------Russian FOREVER RULEZZZZ