кто знает английский, переведите пожалуйста....

Elena Savina Знаток (347), на голосовании 12 лет назад
Я хочу закончить хорошо школу. Ещё в следующем году я хочу получить водительские права. В июне и в июле я пойду на работу, а в августе я поеду в Россию, к моим друзьям и родственникам. В России я должна съездить на Чёрное море и на Кавказские горы. Мечтаю съездить в Домбай, знаменитая горнолыжная база в России, там красиво даже летом.
Голосование за лучший ответ
Vero Nika Профи (679) 12 лет назад
I want to finish school well. As early as next year I want to get a driver's license. In June and July, I go to work, and in August I'm going to Russia, to my friends and family. In Russia I have to go to the Black Sea and Caucasus Mountains. My dream is to go to Dombai, the famous ski resort in Russia, there is beautiful, even in summer.
UriaH Heep Искусственный Интеллект (202233) 12 лет назад
I wish to leave well school. Still in following year I wish to receive a driving licence. In June and in July I shall go for work, and in August I shall go to Russia, to my friends and relatives. I should go to Russia to Black sea and on the Caucasian mountains. I dream to go to Dombai, the well-known mountain-skiing base in Russia, there it is beautiful even in the summer.
Источник: за точность не ручаюсь... плохо знаю....