пожалуЙста переведите на английский. только не в гугл переводчик, это я и сама могу

Elena Savina Знаток (347), закрыт 12 лет назад
вы будете ехать 7 часов. к обеду вас привезут в гостиницу вы пообедаете, отдохнёте. после отдыха будет прогулка по ночному городу, и ужин в одном из ресторанов города. на следующий день вы завтракаете и выезжаете на экскурсии по музеям и другим историческим местам. после экскурсий каждый идёт по своим делам. на следующий день утром возвращаетесь обратно.
Лучший ответ
ДД Т Высший разум (101786) 12 лет назад
Your trip will take 7 hours. By lunch time you will arrive at the hotel where you will have lunch and a rest. After the rest a walk around the night city will be arranged with a dinner in one of the city restaurants. The next day you will have breakfast and go on excursion to museums and other historical sites. After the excursion everybody will have free time to do whatever they want. You will come back the next morning.
Остальные ответы
Veronika Гуру (2814) 12 лет назад
You will drive 7 hours, to dinner you drive to hotel, you will dinner, to relaxing. after relax will walk in night city, and supper in one restorant city. Next day you lunch and drive to excursions on museum and different historical places. After excursion each to go to itself deals. Next day in morning you return back.