Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

с какого альбома Океана Эльзы песня "Така як ти". с какого альбома Океана Эльзы песня "Така як ти"

Positura Ученик (190), закрыт 11 лет назад
Лучший ответ
Остальные ответы
Виктория Сомерхолдер Мастер (1529) 11 лет назад
Альбом "вночі" 2010 год.
Вночі́» — проект і одночасно альбом, виданий у 2008 році Святославом Вакарчуком. На відміну від рок-стилю «Океану Ельзи» платівка складається переважно із спокійних джазових пісень.
Зміст [сховати]
1 Запис та презентація
2 Композиції
3 Музиканти
3.1 «Океан Ельзи»
3.2 Запрошені музиканти
4 Посилання
5 Примітки
[ред.] Запис та презентація

Запис пісень відбувався у Києві, зведення — у Брюсселі, а над мастерингом працював лауреат двох «Греммі» Ґавін Ларссен та «Lurssen Mastering» (Лос-Анджелес) .
Диск записували музиканти «Океану Ельзи» та запрошені музиканти. Деякі композиції допоміг записати Національний симфонічний оркестр України.
4 листопада 2008 року у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбувся концерт-презентація проекту і альбому. Серед відомих постатей були письменник Любко Дереш, ведучі Савік Шустер, Вахтанг Кіпіані та Микола Вересень, режисер Роман Балаян, [1] посол США в Україні Вільям Тейлор, модельєр Оксана Караванська, політики Анатолій Гриценко, Інна Богословська та Нестор Шуфрич, джазмен Олексій Коган, [2] колишні «океанівці», а тепер музиканти «Esthetic Education» Дмитро Шуров та Юрій Хусточка. [3]
У музичних магазинах диск з'явився 4 грудня 2008 року.
Концертиний тур на підтримку альбому розпочався 6 березня 2009 р. у Києві і тривав до 11 квітня. Окрім музики Вакарчук проведе низку зустрічей з молоддю у рамках соціальної акції «Людина творить Країну» :
«Я звертаюся з проханням принести на зустріч книгу (прочитану або нову, легку або серйозну) , щоб відкрити шлях у майбутнє для вихованців дитячих будинків. »
Першими, хто пожертвував книги, стали журналісти, які принесли їх на прес-конференцію 27 лютого. [4]
[ред.] Композиції

Ой, поперед мене гори сині
Не йди
Бути з тобою
Колискова
Пізно вночі
Там, де літо
Дзвони
Не опускай свої очі
Чайка
Така, як ти
Wherever You Are
Музика і слова — Святослав Вакарчук, крім
4 — музика Денис Дудко / Святослав Вакарчук, слова — Святослав Вакарчук
7 — музика Мілош Єліч, слова — Святослав Вакарчук
[ред.] Музиканти

[ред.] «Океан Ельзи»
Святослав Вакарчук — вокал
Петро Чернявський — гітара, бузукі
Денис Дудко — контрабас, бас-гітара
Мілош Єліч — Rhodes, синтезатор, бек-вокал
Денис Глінін — барабани, удо
[ред.] Запрошені музиканти
Олександр Береговський — перкусія, литаври
Богдан Гуменюк — саксофон, флейта
Юрій Мандрик — гобой
Олексій Морозов — гітара
Роман Олексієнко — труба, бек-вокал
Сергій Охрімчук — скрипка
Олексій Саранчін — рояль
Кирило Шарапов — скрипка
Махді Юсефіан — тар, перкусія (випускник класу професора Євгена Станковича Київської консерваторії)
Алі Заманпур — перкусія
Анна Чайковська — бек-вокал
Струнний квартет Національного симфонічного оркестру України
Національний симфонічний оркестр України