Помогите с переводом. русс-англ
Нужно сказать на англисском, что: я хочу что бы вы отправили планшет почтой EMS. Я уже давно жду
ДополненГугл не предлагать, он кривой...
Please send the ordered device by ( EMS - что это за почта такая? ) as soon as possible as I am awating that for a while.
I wish that you send mail tablet EMS. I've long been waiting for.
I want you send me my device by post EMS. I'm waiting for too long.
I want that you would send a tablet EMS mail. I wait for a long time