Помогите решить контрольную! по физике! ! ПОЖАЛУЙСТАА!! ОЧЕНЬ НУЖНО

1п. По какой формуле можно посчитать работу исполненную газом?
А) А"=pV Б) ∆U=Q+A В) Q=cm∆T

2п. В Яких одиницях виміряють питому теплоту згорання палива?
А) Дж/кг б) кН в) мВт г) Па

3п. Ізобарним називаеться прцес, який протікае.. .
А)... при постійному тиску
Б)... за відсутності теплообміну з навколишнім середовищем
В) без зміни температури
Г).. без здійснення роботи

4п, ККД теплової машини рівний 60%. виберіть правильне спиввідношення між кількістю теплоти Q1, отриманою від нагрівальника, кількистю теплотиQ2, переданою холодильнику, і корисною роботою А. кор-

А) Q2=0,6Q1
Б) Qq=0,6Q2
В) А. кор=0,6(Q1+Q2)
Г) А. кор=0,6Q1

5,п. Газ не виконуе роботи при. .
А) адіабному процесі
Б) ізотермічному процесі
В) ізохорному процесі
Г) ізобарному процесі.

6п. В посудинні знаходиться неон масою 1,25 кг. При нагріванні його температура змінилася на 4С. Визначити зміну внутрішньої енегргії неону

А) Від 3,1 кДж до 3,2кДж
Б) Від 3,2 кДж до 3,3кДж
В) Від 3,3 кДж до 3,4кДж
Г) Від 3,4 кДж до 3,5кДж

7,п Як можна збільшити ККД ідеальной теплової машини
А) Збільити температуру холодильника
Б) Збільити температуру холодильника і зменшити температуру нагрівальника
В) зменшити температуру нагрівальника
Г) Збільити температуру нагрівальника і зменшити температуру холодильника.

8п. теплова машина отримала від нагрівальника кількість теплоти 500кДж і передала холодильнику кількість теплоти 300 кДж. Який ККД тепловоі машини?

А) 40%
б) 67%
в) 25%
г) 60%
9п. яку роботу виконуе повітря масою 0,16 кг при ізобарному нагріванні на 12*С?

10. При ізобарному розширені 80г. аргону його обєм збільшився в 1,5 рази. Визначте зміну внутрішньої енергії аргону, якщо початкова температура була 300К

11.Нагрівальній, який розвивае потужність 30кВт, охолоджуеться проточною водою, поточною по спіральній трубці з площею поперечного перетину 1см2(квадрате) . В сталому режимі проточна вода нагріваеться на 15*С. Визначте швидкість руху по трубі?

12. У вертикальному целіндрі під важким поршнем знаходиться кисень масою 2 кг. Знайдіть збільшення внутрішньої енергії кисню при підвищенні його температури на 5 К і отримане газом кількість теплоти.

1А, 7Г
2А, 8А
3А, 9 А=550 Дж
4Г, 10 dU=3740 Дж
5В, 11 V=4,76 м/с
6А, 12 Q=dU=5194 Дж

.. |>
.. |)
\=|-__7
~~~~~~
Zhelayu uspekhov !!!Vladimir Shchookin.

Дж/кг

Изо=равно, бара=давление, т. е. постоянное давление