кто старше серена или винус уильмс

максим фомичев Мыслитель (8211), закрыт 15 лет назад
Лучший ответ
*Фесс*™ Гений (80156) 15 лет назад
Серена Джамека Уильямс-родилась 26 сентября 1981

Винус Ибоун Старр Уильямс -родилась 17 июня 1980
Источник: Серена Джамека Уильямс младшая сестра теннисистки Винус Уильямс
Остальные ответы
Светлана Никоненко Ученик (162) 15 лет назад
Serena starshe! No j dymau 4to obestrashnie, prevratili tennis v 4ert znaet 4to naka4anie kreatinom monstri!!!
Юра Бойко Профи (653) 15 лет назад
Сере́на Джаме́ка Ві́льямс (англ. Serena Jameka Williams, *26 вересня 1981, Сагіноу, Мічиган) — американська тенісистка-професіонал. Восьмиразова переможниця турнірів Великого шолому, чемпіонка літніх Олімпійських ігор 2000 в Сіднеї. Колишня перша ракетка світу жіночого тенісу.
Серена Вільямс — зірка професійного тенісу, що зійшла у 1997 з перемоги на турнірі в Чикаго над Марі Пірс і Монікою Селеш (саме тоді входили вони в десятку кращих тенісисток світу) . У 1999 вона перемогла на US Open, ставши таким чином другою в історії тенісу афро-американкою, що перемагала на турнірах такого рівня після Альті Гібсон у 1958. Того ж року разом із сестрою Венус здобула перемогу на Відкритому чемпіонаті франції в парних змаганнях жінок.

У наступних сезонах Серена разом із Венус домінували в парних змаганнях, перемігши на Вімблдонському турнірі в 2000, Олімпійських іграх 2000 в Сіднеї і Відкритому чемпіонаті Австралії в 2001. У 2002 завдяки чудовій грі перемогла на трьох турнірах серії Великого шолому: у Франції, Великої Британії та США. Також в 2002 завоювала першу сходинку рейтингу WTA. Наступного року Серена перемогла на чемпіонаті в Австралії та Вімблдоні.

2004 став провальним у грі Серени. Вона не мала жодної суттєвої перемоги в турі (виграла лише два невеличких турнірів в Маямі і Китаї). Однією з причин стало те, що вона стала приділяти більш уваги модельному бізнесу: була обличчям журналу Sport Illustrated, також зробила власну лінію спортивних костюмів. Наступного року вона все ж таки змогла одержати перемогу на турнірі Большого шолому в Австралії (над Ліндсей Давенпорт) . У 2007 вона знову отримала перемогу на цьому турнірі, цим разом над Марією Шараповою.

Ве́нус Ібоу́н Стар Ві́льямс (англ. Venus Ebone Starr Williams; *17 червня 1980, Лінвуд, штат Каліфорнія) — американська тенісистка, старша сестра Серени Вільямс. Протягом своєї кар'єри вона виграла 34 одиночних тура і 9 парних.
Венера Вільямс отримала статус професіонала в 1994. В 1997 досягла першого в своєї кар'єри фіналу турніру серії Великий шолом на Відкритому чемпіонаті США, де програла Мартіні Хінгіс. В 2000 стала переможницею двох турнірів Великого шолому (Вімблдон і США) , а також здобула дві золоті медалі на Олімпійських Іграх в Сіднеї, одну в одиночному розряді іншу в парі з сестрою Сереною. В 2001 вона повторила свій минулорічний успіх.

25 лютого 2002 Венера очолила рейтинг найкращих тенісисток WTA. До 2003 Венера доходила чотири рази до фіналів Великого шолому, але в фіналі їй також чотири рази протистояла сестра Серена, якої вона їх і програвала. <

В 2006 Венера прийняла участь лише в шістьох турнірах. В Варшаві, а також на Rolan Garros'і вона досягла чвертьфіналу, в Римі — напівфіналу. Виступаючи на турнірі в Люксембурзі граючі проти полячки Агнешки Родванської отримала травму обох зап'ясть, і із-за цього пропустила всі наступні турніри 2006.

В сезоні 2007 Венера все ще із-за травми пропускала Австралійський чемпіонат, і лише 19 лютого прийняла участь на турнірі в Мемфісі, який і виграла у фіналі зустрівшись з ізраїльтянкою Сарі Пер. В липні Венера прийняла участь в Вімблдонському турнірі, вигравши у Марії Шараповой і Ани Івановіч, в фіналі зустрілася з Маріон Бартолі яку перемогла з рахунком 6:4, 6:1.

значит Венус старше
Источник: википедия